Pracownik wsparcia w dziale projektowym

Elżbieta Lewecka Serwis Personalny , Swarzędz

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik wsparcia w dziale projektowym Miejsce pracy: Swarzędz (Wielkopolskie, Polska) Nr ref.: PWP/SW Branża: - Stanowiska asystenckie - Wsparcie administracyjne Forma zatrudnienia: pełen etat

Personalny Serwis (KRAZ 6338) dla swojego klienta wiodącego dystrybutora tkanin dekoracyjnych i tapicerskich wysokiej jakości poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Obowiązki

  • prace biurowe w tym korespondencja mailowa

  • pomoc przy tworzeniu katalogów i opisów technicznych,

  • pomoc w procesie wyboru i ułożeń kolorystycznych nowych kolekcji,

  • pomoc w przygotowaniu rysunków technicznych i przygotowaniu produkcji,

  • tworzenie spisów produktów,

  • wsparcie głównej dekoratorki:

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu Office,
  •  znajomość programów graficznych (Corel Draw i Adobe Photoshop, Gimp itp)
  • wielozadaniowość,
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • elastyczność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość j.angielskiego umożliwiająca komunikację zwłaszcza w piśmie- mile widziana.

Oferujemy:

  • praca w Swarzędzu pełna wyzwań,
  • od poniedziałku do piątku ( I zmiana,)
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu wiedzy o tkaninach,
  • praca w dynamicznym zespole profesjonalistów.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą: