PRACOWNIK KOMPLETACJI TOWARU Gądki k. Poznania

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. , Gądki

PRACOWNIK KOMPLETACJI TOWARU Gądki k. Poznania Miejsce pracy: Gądki (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: AS/MAGKOMP/09/17 Branża: Forma współpracy: pierwsza praca Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

- kompletowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna (mile widziana).

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie,
- pracę w systemie trzyzmianowym,
- pewne wynagrodzenie w wysokości 2850 zł brutto/miesiąc,
- nagrodę pieniężną (15%).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań. tel. 61 853-47-36

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.