Elektryk Automatyk

HEADHUNTERS GROUP , Array

Elektryk Automatyk Miejsce pracy: cała Polska, Polska Nr ref.: EA_9/2017 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Naszym klientem jest firma świadcząca usługi w zakresie technicznego utrzymania budynków, m.in. serwis urządzeń technicznych, przeglądy techniczne, kontrole i montaże instalacji chłodniczych. Firma należy do grupy międzynarodowej wywodzącej się z Europy Zachodniej, która działa w zakresie zintegrowanych usług budynkowych. W związku z poszerzeniem struktury organizacyjnej naszego klienta firma poszukuje kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska:

Do obowiązków na w/w stanowisku należeć będzie:

  • montaż i obsługa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych
  • obsługa automatyki i sterowania
  • uruchamianie układów chłodniczych, klimatyzacyjnych
  • programowanie sterowników m in. Danfoss, Carel, Dixell, WURM
  • lokalizowanie i usuwanie przyczyn wystąpienia awarii instalacji

Wymagania:

  • uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • doświadczenie w branży elektrycznej, automatyki
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • prywatna opieka medyczna