INSPEKTOR NADZORU INWESTYCYJNEGO

Grupa Azoty SA , Tarnów

INSPEKTOR NADZORU INWESTYCYJNEGO Miejsce pracy: Tarnów (małopolskie, Polska) Nr ref.: INI Branża: - Budownictwo - Inżynieria - Nieruchomości Forma zatrudnienia: pełen etat

GRUPA AZOTY SPÓŁKA AKCYJNA - jednostka dominująca w Grupie Azoty, największym w Polsce i jednym z największych w Europie koncernów chemicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Praca w ramach umowy o pracę w Centrum Infrastruktury

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z wykonawcami prac remontowych i inwestycyjnych
  • Kontrola jakości i realizacji prac z projektem budowlanym i przepisami
  • Sprawdzanie jakości prac i zabudowanych materiałów
  • Odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu
  • Przygotowanie i udział w czynnościach odbioru prac budowlanych obiektów budowlanych
  • i przekazywanie ich do użytkowania
  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia ewentualnych wad
  • Kontrolowanie rozliczeń budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Biegła znajomość i obsługa programów komputerowych Word, Excel
  • Znajomość i obsługa podstawowych programów w środowisku CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura pracy

Oferowane korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Ciekawa praca w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • Przyjazny pracownikowi system pracy
  • Bardzo atrakcyjny system motywacyjny
  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie, w terminie do 30 września 2017 r., CV oraz listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz. Prosimy o umieszczenie w temacie maila dopisku  REKRUTACJA_INSPEKTOR NADZORU INWESTYCYJNEGO

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogłoszenia.

Niniejszym przyjmuję do wiadomości, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 maja 1996r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U z 1996 r. Nr 62, poz. 286), danymi osobowymi niezbędnymi w procesie rekrutacji są: imiona i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; obywatelstwa; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; wykształcenie uzupełniające; przebieg dotychczasowego zatrudnienia; dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania. Obowiązek podania powyższych danych osobowych wynika z przepisów art. 221 Kodeksu Pracy oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 maja 1996r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Wszelkie inne informacje przekazane Spółce są informacjami nieobowiązkowymi i podane są dobrowolnie. Administratorem danych osobowych, które są zawarte w niniejszym CV, będzie Grupa Azoty Spółka Akcyjna z siedzibą w Tarnowie, 33-101, ul. E. Kwiatkowskiego 8. Wszystkie przekazane Spółce dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów procesów rekrutacji. Przyjmuję również do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Wyrażam zgodę na pozostawienie mojej dokumentacji i przetwarzanie danych w bazie kandydatów ubiegających się o zatrudnienie, w celu uwzględnienia mojej osoby w przyszłych rekrutacjach na stanowiska w Grupie Azoty S.A.