Pracownik Magazynu

KS Service , Komorniki

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Magazynu Miejsce pracy: Komorniki (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: PMG/GL/092017 Branża: - Produkcja - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży logistycznej, świadczącej usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów do pracy w Głuchowie na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do obowiązków kandydata na powyższym stanowisku będzie należeć pakowanie towarów zamówionych przez Klienta, wyszukiwanie produktów za pomocą skanera, odbieranie produktów z innych magazynów, zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu oraz inne prace zlecone przez przełożonego.

WYMAGANIA

Od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych i/lub produkcyjnych, gotowości do podjęcia pracy od zaraz, umiejętności pracy w zespole. Praca odbywa się w godzinach od 15:00 do 23:00.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, bony żywieniowe oraz szkolenie przygotowujące do pracy. Składamy ofertę zatrudnienia w dużej międzynarodowej firmie, będącej pionierem w branży logistycznej.