Pracownik Czyszczenia Części Maszyn

KS Service , Plewiska

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Czyszczenia Części Maszyn Miejsce pracy: Plewiska (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: PCC/PL/092017 Branża: - Produkcja - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w serwisowaniu i instalowaniu urządzeń elektrycznych, poszukujemy Kandydatów do pracy w miejscowości Kamionki, na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • prace porządkowe
  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie czystości na miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • sumienność i dokładność

OFERUJEMY

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • praca od poniedziałku do piątku ( wyłącznie dni robocze)
  • wynagrodzenie w wysokości 15zł brutto/h
  • oferta pracy w stałych godzinach (jednozmianowość)
  • szkolenie przygotowujące do pracy