Pracownik wsparcia technicznego IT

KS Service , Krosno

Pracownik wsparcia technicznego IT Miejsce pracy: Krosno (podkarpackie, Polska) Nr ref.: PWT/KRO/082017 Branża: - Call Center - Obsługa klienta Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, będącym na polskim rynku wiodącym dystrybutorem żywności i innych artykułów szybkozbywalnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

OBOWIĄZKI:

Do obowiązków kandydata na powyższym stanowisku będzie należeć pełnienie dyżurów helpdeskowych, rejestrowanie zgłoszeń od klientów, przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia zgodnie z procedurą, szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur, świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników firmy.

WYMAGANIA:

Od kandydatów wymagamy : doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości budowy komputera, znajomości systemów sprzedażowych/magazynowych, praktycznej znajomości systemów Windows, doświadczenia w branży IT, wykształcenia minimum średniego lub wyższego technicznego.

Wymagana jest gotowość do pracy zmianowej (6:00-23:00) w dni robocze oraz w sobotę (6:00-15:00).

OFERUJEMY:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, wynagrodzenie 15 zł brutto za godzinę, udział w projekcie wdrażającym nową aplikację, pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.