Asystent w Dziale Obsługi Klienta z j. niemieckim

KS Service , Szczecin

Asystent w Dziale Obsługi Klienta z j. niemieckim Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie, Polska) Nr ref.: ADOKJN/SZN/082017 Branża: - Call Center - Administracja biurowa - Obsługa klienta Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, Firmy z branży BPO, specjalizującej się w zakresie telefonicznej obsługi klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne Klientów niemieckich z elementami telesprzedaży
  • telefoniczna obsługa Klientów

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego - poziom B2
  • komunikatywność i otwartość
  • asertywność
  • umiejętności perswazyjne i negocjacyjne mile widziane

Zapewniamy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem 4000 zł brutto
  • system premiowy co miesiąc
  • szkolenia i kursy
  • kartę Multisport + pakiet zdrowotny
  • dodatek relokacyjny w wysokości 700 zł przez okres 1,5 roku
  • dodatkowe bonusy pozapłacowe: dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • gratyfikacje finansowe za rekomendację kandydatów