Doradca techniczo - handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Doradca techniczo - handlowy Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: DTH/037/MJA Branża:

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć aktywna sprzedaż wózków widłowych i innego wyposażenia magazynu. W związku z tym będziesz aktywnie wyszukiwał i pozyskiwał klientów na terenie całego województwa, przygotowywał dla nich oferty handlowe i negocjował ceny sprzedaży.

Uczestniczyłbyś również w międzyregionalnych targach i wystawach organizowanych przez pracodawcę.

Profil kandydata:

Poszukujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży, niekoniecznie w branży technicznej, oraz z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Ze względu na możliwość wyjazdów służbowych - konieczne jest również, abyś posiadał prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, którą podpisujesz bezpośrednio z pracodawcą. Naszym klientem jest firma, która wypracowała już sobie stabilną pozycję na rynku.

Twoje kwalifikacje będą sukcesywnie podnoszone organizowanymi przez pracodawcę szkoleniami.

Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz gwarantowane atrakcyjne premie oraz ciekawy pakiet benefitów.

Pracodawca zapewni Ci również wszelkie narzędzia potrzebne do pracy - telefon, laptop oraz auto służbowe - również do użytku prywatnego