Production Manager

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Production Manager Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: PMR/037/MBO Branża: Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa Klientów firmy w zakresie produkcji BTL, przygotowywanie kosztorysów
  • Koordynowanie i nadzór procesu produkcyjnego wszystkich materiałów BTL dla Klientów agencji
  • Planowanie i opracowywanie strategii Działu produkcji; optymalizacja kosztów produkcji
  • Pozyskiwanie i tworzenie bazy danych nowych dostawców, negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami
  • Współpraca z działami kreacji i DTP

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Szeroka wiedza o rynku poligrafii i produkcji BTL
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą autonomię
  • Stanowisko kierownicze