Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Kalisz

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży Miejsce pracy: Kalisz (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: SWS/002/ESW Branża:

Zadania:

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
  • Rozpoznawanie i analiza potrzeb Klientów
  • Przygotowywanie ofert i wyceny dla obecnych klientów
  • Raportowanie statystyk sprzedaży
  • Organizacja spotkań dla Specjalisty ds. Sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientami
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem na polskim rynku logistycznym
  • Szkolenia i możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • Benefity i nagrody