Asystentka ds. kadr

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Łódź

Asystentka ds. kadr Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska) Nr ref.: AKA/020/MKO Branża:

Zadania:

  • Prowadzenie akt osobowych
  • Prowadzenie ewidencji: czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie danych do listy płac
  • Wsparcie w bieżących pracach administracyjno-biurowych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziana znajomość programów kadro-płacowych
  • Komunikatywność, samodzielność

Oferujemy:

  • Realne możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów Manpower Premium (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w pracy