Business/ Database Analyst (Oracle)

Genpact Poland , Kraków

Business/ Database Analyst (Oracle) Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska) Branża: - Inne - IT - Administracja - IT - Rozwój oprogramowania Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w dziale Functinal Support & Reporting, dobrze czujesz się z pracą w systemie Oracle, nie masz problemu w uczeniu się nowych rzeczy, wiesz jak wprowadzać zmiany w aplikacjach, a dodatkowo masz umiejętność tworzenia makr - ta praca jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Wspieranie klienta przy ładowaniu danych budżetowych/forecast w obrębie aplikacji Hyperion Planning (system Oracle) z technicznego punktu widzenia
  • Zmiany w obrębie tej aplikacji na prośbę klienta
  • Analiza obecnego procesu pod katem jakości/wydajności i wdrażanie potencjalnych usprawnień
  • Uczestnictwo w projektach które często maja wpływ na Hyperion Planning
  • Tworzenie narzędzi usprawniających prace (nie tylko w obrębie procesu HP)
  • Pisanie makr

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie
  • Doświadczenie w tworzeniu/ wdrażaniu baz danych, zarządzaniu informacjami w  systemie, projektowaniu i wdrażaniu procesów ETL
  • Wiedza w zakresie VBA, SQL
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Doskonała wiedza w zakresie MS Office (głównie Excel)
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Multitasking
  • Chęć rozwoju i nauki, proaktywność w celu usprawniania procesów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie (umowa u pracę)
  • Pakiet socialny (ubezpieczenie, Luxmed, Multisport, dodatkowe dni urlopu, polityka rowerowa)
  • Mozliwość polecania znajomych
  • Uczestnictwo w szkoleniach (umiejętności twardych, miękkich)
  • Pracę w środowisku międzynarodowym