Praca biurowa z językiem niemieckim

Genpact Poland , Szczecin

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Praca biurowa z językiem niemieckim Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie, Polska) Nr ref.: 01 Branża: - Administracja biurowa - Doradztwo / Konsulting - Finanse / Ekonomia - Wprowadzanie / Przetwarzanie danych - Wsparcie administracyjne - Zarządzanie biurem i administracją - Finanse - Doradztwo / Konsulting - Kontroling - Księgowość - Analiza - Inne Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

  • Weryfikacji dokumentów finansowo księgowych,
  • Kontakcie z klientem,
  • Praca w systemie SAP (nie wymagamy znajomości systemu

Wymagania:

  • posługujesz się językiem niemieckim na poziomie minimum komunikatywnym,
  • komunikujesz się w języku angielskim (mile widziane),
  • potrafisz efektywnie pracować zarówno samodzielnie jaki i w zespole.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna Luxmed, karta Multisport),
  • miesięczne premie uzależnione od wyników,
  • program rekomendacyjny pracowników,
  • uczestnictwo w szkoleniach (wdrożeniowe, kursy językowe, umiejętności miękkie),
  • możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • pracę w środowisku międzynarodowym.