Pracownik działu księgowości z j. angielskim

Genpact Poland , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik działu księgowości z j. angielskim Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: 02 Branża: - Administracja biurowa - Doradztwo / Konsulting - Finanse / Ekonomia - Wprowadzanie / Przetwarzanie danych - Wsparcie administracyjne - Zarządzanie biurem i administracją - Podatki / prawo - Inne - Doradztwo / Konsulting - Kontroling - Księgowość - Analiza - Inne Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

  • Weryfikacji oraz księgowaniu dokumentów finansowych;
  • Potwierdzaniu i uzgadnianiu raportów;
  • Komunikacji mailowej i telefoniczna z dostawcami i klientami;
  • Rozliczaniu płatności;
  • Potwierdzaniu i uzgadnianie sald;
  • Pracy z systemu SAP.

Wymagania:

  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim;
  • Jesteś osobą komunikatywną lubiącą wyzwania;
  • Jesteś otwarty na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • Potrafisz pracować pod presją czasu

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie (umowa u pracę)
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie, Luxmed, Multisport)
  • Możliwość polecania znajomych
  • Uczestnictwo w szkoleniach (umiejętności twardych, miękkich)
  • Możliwości rozwoju i planowania ścieżki kariery
  • Pracę w środowisku międzynarodowym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'