Asystent/ka Dyrektora Operacyjnego

Oknoplast sp. z o.o. , Kraków, Ochmanów

Asystent/ka Dyrektora Operacyjnego Miejsce pracy: Kraków, Ochmanów (małopolskie, Polska) Nr ref.: ADO/25/DAK Branża: - Administracja biurowa - Doradztwo / Konsulting - Stanowiska asystenckie - Tłumaczenia / Korekta - Wsparcie administracyjne Forma zatrudnienia: pełen etat

Marka Oknoplast  wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Konstrukcje aluminiowe Aluhaus - to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym wzornictwem i precyzją

Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1500 pracowników a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju.  U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy  okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej  jakości. Proces obsługi sprzedaży prowadzony jest przez ponad 100 osobowy zespół wykwalifikowanych Doradców technicznych i Specjalistów ds. obsługi klienta, którzy na co dzień współpracują z klientami w różnych językach obcych: niemieckim, francuskim, włoskim etc.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Wspieranie Dyrektora Operacyjnego w jego codziennych zadaniach
  • Zarządzanie kalendarzem i zadaniami Dyrektora,
  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych dla kadry zarządzającej,
  • Monitorowanie realizacji KPI w procesie operacyjnym
  • Udział w spotkaniach operacyjnych i sporządzanie notatek
  • Współorganizacja eventów okolicznościowych
  • Tworzenie raportów i analiz
  • Tworzenie prezentacji w PowerPoint
  • Rozliczanie faktur

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, głównie MS Word, Excel, Power Point
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i analiz
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność ( praca w godz. 7.00-15.00 lub 8.00- 16.00)

możemy Ci zaoferować :

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie
  • i ekologicznie odpowiedzialna;
  • Ciekawą i rozwojową pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń;
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.)
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV +list motywacyjny)
klikając w przycisk:

Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanów 117, 32-003 Podłęże gm. Niepołomice."