Magazynier operator wózka widłowego

Gi Group Sp z o.o. , Piastów

Magazynier operator wózka widłowego Miejsce pracy: Piastów (mazowieckie, Polska) Nr ref.: WPR/MAGD/2017 Branża: - Łańcuch dostaw - Praca fizyczna - Inne Forma współpracy: wlontariat Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów do pracy w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego na stanowisko:

Zadania:
  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Kompletacja zamówień, przygotowywanie paczek do wysyłki
  • Obsługa wózków widłowych
  • Obsługa systemów i skanerów magazynowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Kurs uprawniający do obsługi wózków widłowych
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w Duchnicach koło Ożarowa Mazowieckiego
  • Wynagrodzenie podstawowe 2500 zł brutto + do 1150 zł premii + świadczenia dodatkowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Obiady finansowane przez pracodawcę lub z korzystanie z karty przedpłaconej na zakupy spożywcze
  • Napoje (kawa/herbata, zimne napoje) i słodkie przekąski