Elektromonter / Elektromechanik

Gi Group Sp z o.o. , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Elektromonter / Elektromechanik Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: MMS/09/2017 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.
Dla naszego klienta, producent myjni samochodowych, poszukujemy:

ZADANIA:

  • Pomoc w montażu myjni
  • Mechaniczne składanie części myjni
  • Łączenie elektrycznych i mechanicznych elementów
  • Naklejanie elementów estetycznych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (mechaniczne, techniczne, lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe (mile widziane na stanowiskach, elektryk, mechanik, hydraulik, złota rączka)
  • Sprawność manualna
  • Uprawnienia SEP (lub gotowość do ich wyrobienia)
  • Wiedza elektrycznych, podstaw automatyki i pneumatyki oraz posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem i pozycją lidera na rynku w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + diety za okres delegacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny indywidualny, a także rodzinny
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i możliwość rozwoju
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Pełne wdrożenie do obowiązków służbowych
  • Obsady 2-osobowe z doświadczonym pracownikiem podczas wyjazdów służbowych