Księgow-y/-a

Gi Group Sp z o.o. , Żory

Księgow-y/-a Miejsce pracy: Żory (śląskie, Polska) Nr ref.: KS/ZO/17 Branża: Forma współpracy: pierwsza praca Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta, niemieckiego producenta opakowań transportowych w Żorach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref: KS/ZO/17
Miejsce pracy: Żory

Zadania:

  • księgowanie faktur, uzgadnianie sald
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • rozliczanie inwestycji
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość SAP
  • mile widziana znajomość przepisów dot. funkcjonowania podmiotów gospodarczych w specjalnych strefach ekonomicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę