Praktykant/ka w dziale rekrutacji i kadr

Trenkwalder , Kraków

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Praktykant/ka w dziale rekrutacji i kadr Miejsce pracy: Kraków (Małopolskie, Polska) Nr ref.: a0t5800000DNWVuAAP Branża: Forma zatrudnienia: praca czasowa Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby do pracy jako: Obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • udzielanie informacji o wolnych miejscach pracy,
  • wsparcie w pracach administracyjnych i biurowych,
  • kontrola dokumentacji pracowników, rejestrowanie i archiwizację dokumentów;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej.
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość odbycia bezpłatnych praktyk i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość odbycia praktyk studenckich.