Magazynier (m/k)

Trenkwalder , Kraków

Magazynier (m/k) Miejsce pracy: Kraków (Małopolskie, Polska) Nr ref.: a0t5800000DNWZXAA5 Branża: - Magazynowanie - Pracownicy magazynowi Forma zatrudnienia: pełen etat Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Obowiązki:

  • wyładunek i załadunek towarów,
  • inne prace magazynowe.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • pracowitość, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie 2000 zł netto,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.