Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. , Stargard

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy Miejsce pracy: Stargard (zachodniopomorskie, Polska) Nr ref.: Księgowa Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży stalowej, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • kompletowanie i dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów księgowych
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • sporządzanie deklaracji Intrastat
  • obsługa systemu SAP
  • proste zadania sprawozdawcze
  • raportowanie do przełożonego
  • inne zadania księgowe oraz administracyjne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne (finanse, księgowość, rachunkowość)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • dokładność i skrupulatność
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, w strukturach o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich,
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia.