Operator Maszyn CNC

HEADHUNTERS Sp. z o.o. , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Operator Maszyn CNC Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: 5/RR/2017 Branża: - Inne - Inżynieria - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Headhunters Sp. z o.o., która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową. Centrala Headhunters mieści się w Szczecinie, a oddziały w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju.

Więcej o nas na www.hdhunters.com

Opis stanowiska:

- Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego,
- Kontrola jakości i pomiar obrabianego detalu,
- Odpowiednie ustawienia parametrów skrawania na maszynach.

Wymagania:

- Min. 2-letnie doświadczenie z branży CNC,
- Bardzo dobra znajomość maszyn: szlifierki, tokarki lub frezerki CNC,
- Znajomość systemu: FANUC,
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy - adekwatne do umiejętności,
- Praca w systemie dwuzmianowym,
- Szkolenia branżowe,
- Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy.