Asystent ds. rozliczeń

InterKadra Sp. z o.o. , Olsztyn

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent ds. rozliczeń Miejsce pracy: Olsztyn (warmińsko-mazurskie, Polska) Nr ref.: AR/0917/OLS Branża: - Administracja biurowa - Kontrola jakości Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obowiązki:

- sprawdzanie poprawności wystawianych faktur VAT
- rozliczanie list kurierskich (pod kątem ilościowym) i sprawdzanie pod kątem finansow

Wymagania:

- znajomość obsługi komputera
- sprawne poruszanie się w programach pakietu Office
- szybkie pisanie na klawiaturze
- znajomość zasad naliczania podatku VAT

Oferujemy:

- praca biurowa przy komputerze od poniedziałku do piątku
- praca w 5-osobowym zespole na popołudnia (16-22)
- atrakcyjna stawka godzinowa
- legalna praca na podstawie umowy cywilno-prawnej
- terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako 'mile widziane'.
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)'.