IT Helpdesk

Hays Poland Sp. z o.o. , Kraków

IT Helpdesk Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Nr ref.: 1095477 Dla naszego Klienta – amerykańskiej korporacji, z branży e – commerce - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Pracownik I Linii Wsparcia IT z językiem angielskim i niemieckim.

Zadania:

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu (utrzymanie, konfiguracja, naprawa). Wsparcie techniczne procesów IT. Obsługa Klienta (telefon, email). Praca na tzw. ticketach. Współpraca z II –gą linią Wsparcia.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 oraz języka niemieckiego na poziomie min. B2. Umiejętność analitycznego myślenia. Zainteresowanie aspektami technicznymi, IT oraz chęć dalszego rozwoju w tym obszarze. Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

Pracę w intensywnie rozwijającym się biznesie w branży e- commerce, która wyróżnia się wyjątkową kulturą, pro- pracowniczym, entuzjastycznym i bardzo otwartym podejściem. Szkolenia stanowiskowe. Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport , ubezpieczenie na życie. Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju w ciekawej branży.