Specjalista ds. handlowo-logistycznych

mvb , Szczecin

Specjalista ds. handlowo-logistycznych Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie) Branża: - Logistyka/Transport/Dystrybucja - Sprzedaż Umiejętności: - Umiejętności analityczne - zaopatrzenie - Logistyka - negocjacje handlowe

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb - firma z sektora elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki, telekomunikacji oraz systemów niskonapięciowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca w wymiarze pełnego etatu: pon. - pt.

Opis stanowiska:

  • zbieranie ofert handlowych, przygotowywanie wycen oraz zamówień
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, analiza kosztów
  • koordynacja bieżących dostaw oraz stanów magazynowych
  • praca z programem magazynowym
  • aktywna współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie prowadzonych projektów

 Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe, mile widziane z branży elektrycznej bądź technicznej
  • dobra znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Exel)
  • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch CDN Optima
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • systematyczność, dokładność
  • znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. logistyki bądź zaopatrzenia będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • stabilne zasady zatrudnienia
  • specjalistyczne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku "Aplikuj teraz",
z dopiskiem w temacie wiadomości: „Logistyka”.