Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Eurocash S.A. , Poznań

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie)

Umiejętności:

- Analiza rynku – FMCG – tworzenie raportów i analiz

Eurocash Alkohole to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający ponad 50 oddziałów w całej Polsce.

Kluczowe zadania:

  • telefoniczna sprzedaż produktów (alkohole, napoje) aktualnym i nowym klientom firmy (sklepy spożywcze)
  • realizacja celów sprzedażowych na założonym poziomie
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem przez oferowanie produktów, doradzanie klientom, informowanie o aktualnych promocjach, informowanie klientów o sposobie oraz planowanym terminie realizacji zamówienia
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • monitorowanie terminowego spływu należności oraz posiadania przez klientów zezwoleń na sprzedaż alkoholu

Idealny kandydat powinien:

- [if gte mso 10]>

  • posiadać umiejętności sprzedażowe poparte doświadczeniem
  • mieć doświadczenie w obsłudze klienta – telefonicznej lub bezpośredniej
  • cechować się min. średnim wykształceniem
  •  mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • wyróżniać się inicjatywą oraz zaangażowaniem w działaniu

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej o ustabilizowanej pozycji w biznesie o dużym potencjale do dalszego rozwoju
  • pracę od poniedziałku do piatku
  • gwarantowana podstawę wynagrodzenia + premię zależna od wyników pracy
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • ciekawą pracę dającą możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • i profesjonalnej obsłudze klienta
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karty sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne, benefity dla dzieci)

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.