Przedstawiciel handlowy (branża sanitarno-grzewcza)

Randstad Polska , Pomorskie

Przedstawiciel handlowy (branża sanitarno-grzewcza) Miejsce pracy: Pomorskie (pomorskie) Nr ref.: 47090

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla swojego stałego Klienta, dostawcy szerokiej gamy urządzeń grzewczych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

przedstawiciel handlowy (branża sanitarno-grzewcza)

Zakres obowiązków:

  • Promowanie i sprzedaż produktów grzewczych
  • Budowanie poprawnych relacji ze środowiskiem projektantów
  • Pozyskiwanie inwestycji budowlanych w regionie
  • Realizacja planów sprzedaży i zadań promocyjnych w regionie
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Monitorowanie rynku – raportowanie do przełożonego
  • Obsługa w zakresie doradztwa technicznego i sprzedaży oferowanych produktów
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży mobilnej
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów sanitarno-grzewczych i podstawowa znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu - praca w trybie mobilnym, wymagająca samodzielnej organizacji zadań
  • Otwartość do podejmowania wyzwań
  • Łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientami
  • Ukierunkowanie na wyniki
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania ciekawej branży
  • Samodzielne stanowisko ukierunkowane na podnoszenie poziomu sprzedaży w rejonie Trójmiasta
  • Możliwość współpracy z największymi i nowoczesnymi inwestycjami w regionie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)