Młodszy Doradca w POK

Finance Care sp. z o.o. , Tychy

Młodszy Doradca w POK Miejsce pracy: Tychy (śląskie) Nr ref.: POK/T Branża: - Finanse/Ekonomia - Obsługa klienta/Call Center Umiejętności: - Kontakt z klientem - Realizacja planów sprzedażowych - Sprzedaż - Obsługa klienta - Umiejętność budowania relacji z ludźmi

Finance Care sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Work Service, to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

Zadania:
- bieżąca obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja
zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,
- sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz
innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie
Banku,
- budowanie trwałych relacji z klientami,
- dobór oferty adekwatnej do potrzeb klienta.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- umiejętność prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

Oferujemy:
- umowa o pracę - pełen etat
- wynagrodzenie dwuskładniikowe: PODSTAWA+PREMIA
- elastyczny grafik - dyspozycyjność do pracy również w weekendy
- praca w punkcie ratalnym w SATURN - Tychy
- narzędzia niezbędne do pracy