Opiekun Klienta Biznesowego

D&L Contact Center Sp.z o.o. , Warszawa

D&L Contact Center Sp. z o.o. to firma, która obsługuje największe marki z branży wydawniczej, motoryzacyjnej, energetycznej, logistycznej, IT oraz telekomunikacyjnej.

Opis stanowiska:

  • Kontakt z Klientami biznesowymi naszych Partnerów
  • Doradztwo w doborze produktów i usług zgodnie z wyznaczonymi planami
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Pracując z nami zyskujesz:

  • Wynagrodzenie za każdą godzinę pracy – 13 zł/15 zł brutto/h + system motywacyjny uzależniony od jakości pracy i osiąganych wyników.
  • Umowę zlecenie ze wszystkimi świadczenia oraz prywatną opiekę medyczną,
  • Cenne doświadczenie oraz rozwój zawodowy w strukturach firmy,
  • Wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonej kadry oraz profesjonalne szkolenia w ramach rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Konkursy oraz gry, które umilają czas pracy,
  • Dużo pozytywnej energii i zabawy.

Oczekujemy jedynie:

  • Dyspozycyjności w dni robocze,
  • Poprawnej dykcji i wymowy oraz sprawnej obsługi komputera,
  • Komunikatywności oraz pozytywnego nastawienia.

Piaseczno
ul. Puławska 34, teren dawnej Laminy

Wszystkie aplikacje osób zainteresowanych prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@dlcc.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)