Referent ds. rozliczeń

Roldrob , Tomaszów Mazowiecki

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Referent ds. rozliczeń Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie, Polska) Nr ref.: referent Branża: - Administracja biurowa - Finanse / Ekonomia - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma ROLDROB S.A. zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Bieżące rozliczanie wskaźników produkcyjnych ,
  • Sporządzanie sprawozdań i meldunków z produkcji drobiarskiej,
  • Kontrolowanie i egzekwowanie dokumentacji źródłowej od działów współpracujących,
  • Kompletowanie i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności  poprzez  udział w szkoleniach oraz doświadczenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz wpisując w temacie: "Referent ds. rozliczeń".