Operator Wsparcia Produkcji

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. , Cały kraj

Operator Wsparcia Produkcji Miejsce pracy: Myszków (śląskie, Polska) Nr ref.: OWP Branża: - Inne - Praca fizyczna - Produkcja Forma współpracy: praktyki Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu kontroli, selekcji i naprawy komponentów oraz usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania,
  • dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
  • pracę w zespole młodych ludzi,
  • możliwość awansu.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku 'Aplikuj teraz'

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'