Manager Regionu

PGB Human Resources Sp. z o.o. , Array

Manager Regionu Nr ref.: MR_0917_PPO_BUD Branża: - Rolnictwo/Ochrona środowiska - Sprzedaż

Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta w branży agronomicznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kontakt z klientami firmy
  • rozwój istniejącej sieci sprzedaży
  • nawiązywanie współpracy z nowym klientem
  • aktywny udział we wprowadzaniu nowych produktów
  • opracowywanie strategii rozwoju i planów działania dla regionu
  • realizacja budżetu sprzedażowego
  • organizacja poletek pokazowych oraz współpraca ze stacjami doświadczalnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie rolnictwa
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży rolniczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zorientowanie na cel działania
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • współpraca na zasadzie samozatrudnienia
  • wynagrodzenie miesięczne powiększone o premie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiety szkoleń rozwijających umiejętności
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie