Key Account Manager

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Poznań

Key Account Manager Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: KAM/037/JKA Branża:

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Kluczowe zadania realizowane na stanowisku:

  • przygotowanie i opiniowanie warunków transakcji finansowania dla klientów korporacyjnych pozyskanych przez pracowników sieci sprzedaży
  • przygotowanie rekomendacji sprzedażowych oraz aplikacji kredytowych dla klientów korporacyjnych
  • prezentacja aplikacji kredytowych na posiedzeniu Komitetów Kredytowych
  • analizowanie baz danych zawierających informacje o klientach
  • wspieranie pracowników sieci sprzedaży w zwiększaniu kompetencji z zakresu analizy kondycji finansowej klientów korporacyjnych oraz standardów ich obsługi
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami korporacyjnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym bądź finansowym
  • znajomość analizy finansowej Klienta Korporacyjnego
  • umiejętność analizy danych i przetwarzania informacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie dobrej znajomości programu Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • profesjonalny pakiet szkoleń
  • pakiet sportowo - rekreacyjny
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop i telefon)