Pracownik obsługi działu call center

KS Service , Lublin

Pracownik obsługi działu call center Miejsce pracy: Lublin (lubelskie, Polska) Nr ref.: PODCC/LB/082017 Branża: - Call Center - Obsługa klienta - IT - Administracja Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - Firmy z branży BPO, specjalizującej się w zakresie telefonicznej obsługi klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZADANIA

Obecnie szukamy osoby, która będzie odpowiadała za telefoniczną obsługę klientów z Niemiec w zakresie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych.

WYMAGANIA

Jesteś studentem, absolwentem lub po prostu szukasz stałego zatrudnienia z dobrymi zarobkami? Wystarczy, że jesteś otwarty, pewny siebie i biegle posługujesz się językiem niemieckim. Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, wystarczy nam Twój zapał.

OFERUJEMY

Jeśli zasilisz nasze szeregi, zagwarantujemy Ci szkolenie przygotowujące do pracy, a Ty otrzymasz od nas wynagrodzenie w wysokości minimum 4000 zł brutto, umowę o pracę, dodatki do pensji oraz bonusy pozapłacowe.
Czekamy właśnie na Ciebie.