Księgowy / Księgowa P2P z j. włoskim

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Katowice

Księgowy / Księgowa P2P z j. włoskim Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: KKP/037/MBO Branża:

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • wielokanałowe odbieranie faktur zakupu
  • wstępna obróbka faktur i ich obiegu
  • zarządzanie płatnościami
  • obsługa podstawowych danych dostawców
  • archiwizowanie dokumentów P2P/PtP
  • obsługa autoryzacji
  • kontrola płatności

Wymagania:

  • znajomość języka włoskiego na poziomie minimum b2/c1
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum b1
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w renomowanej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bardzo bogaty pakiet benefitów
  • Szereg szkoleń