Java Developer

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Gdynia

Java Developer Miejsce pracy: Gdynia (pomorskie, Polska) Branża: Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Nasz klient jest międzynarodową firmą, będącą wiodącym dostawcą wysokiej klasy rozwiązań informatycznych dla branży finansowej i ubezpieczeniowej, współpracującą z ponad 400 firmami na całym świecie.

Zakres Obowiązków:

  • Rozwój portalu z zakresu life and pension;
  • Nadzór nad rozwojem wymagań funkcjonalnych portalu;
  • Dbanie o jakość i terminowość w codziennych zadaniach developerskich;

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w Javie; Bardzo dobra znajomość: Java, Java EE, XML, JSON;
  • Bardzo dobra znajomość technologii Web Services: SOAP, REST;
  • Znajomość baz danych: MySQL lub/i Oracle;
  • Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną, codzienną komunikację;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;

Mile widziane:

  • Znajomość innych technologii: jQuery, HTML, CSS;
  • Doświadczenie w pracy ze springiem.

Oferta:

  • Stabilna, długotrwała współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Nieformalna kultura organizacyjna;
  • Realna perspektywa rozwoju zawodowego (stanowiska od juniora do seniora);
  • Rozbudowany pakiet socjalny: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie;
  • Praca nad wewnętrznymi rozwiązaniami firmy;
  • Możliwe wyjazdy służbowe do Izraela.