Pomocnik do spraw etykietowania

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Katowice

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pomocnik do spraw etykietowania Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: PSE/058/JOB Branża:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:
  • Składanie i etykietowanie kartonów
  • Lokowanie kartonów na regałach
  • Oznaczanie regałów

Wymagania:

  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • Zdolności manualne
  • Systematyczność, szybkość i precyzja
  • Praca nie wymaga dużego wysiłku fizycznego
  • Mile widziani studenci

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Możliwość dorobienia sobie przed rozpoczęciem roku akademickiego, a następnie połączenia pracy ze studiami
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w systemie jednozmianowym w znanej, rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji (zapewniamy sprawną oraz bezstresową rekrutację) oraz zatrudnienia
  • Bezpłatny dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych, a w tym atrakcyjnych zniżek w wielu firmach, np. rabatów na naukę języków obcych, zniżek na pizzę oraz w sklepach on-line itd.