KONTROLER JAKOŚCI

CONTROL + REWORK SERVICE POLSKA SP Z O O , Cały kraj

KONTROLER JAKOŚCI Miejsce pracy: Września (wielkopolskie, Polska) Branża: - Kontrola jakości - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

ZADANIA

  • Wizualna/jakościowa kontrola komponentów i wyrobu gotowego,
  • Raportowanie wyników kontroli i selekcji.

Wymagania:

  • Chcesz zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe,

  • Szukasz stałego zatrudnienia,

  • Jesteś samodzielny, zaangażowany i chcesz się rozwijać?

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,

  • Pracę w systemie 3 zmian z możliwością dopasowania zmiany do swojej dyspozycyjności,

  • Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora,

  • Możliwość awansu.

7359240008

Wszystko w pełni ON-LINE, bez wychodzenia z domu, bez CV i listu motywacyjnego. O dowolnej porze i w dowolnym miejscu każda osoba zainteresowana nawiązaniem współpracy może przystąpić do procesu rekrutacyjnego, sprawdzić swoje kompetencje i wymagania na Kontrolera Jakości CRS.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń 725-252-582

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'