Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży HORECA/B2B

HEADHUNTERS GROUP , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży HORECA/B2B Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: PH_5/2017 Branża: - Turystyka / Hotelarstwo / Katering - Artykuły spożywcze / Alkohol / Tytoń Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Nasz klient jest firmą międzynarodową, działającą od kilku lat prężnie na rynkach naszych wschodnich sąsiadów. Firma jest wyspecjalizowana w sprzedaży win, które pochodzą z najlepszych szczepów z Europy, Ameryki Południowej, Północnej i Australii. W związku z rozwojem biznesu naszego klienta poszukujemy kandydata, którego zadaniem będzie uruchomienie sprzedaży firmy w Polsce.

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska: Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży HORECA/B2B
Dział: Sprzedaży
Raportuje do: Dyrektora Zarządzającego
Podległy zespół: Stanowisko samodzielne
Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław
Kraj: Polska

Cel stanowiska:

Zbudowanie sieci sprzedaży na polskim rynku

Główny zakres odpowiedzialności:

  • Przygotowanie strategii sprzedaży produktów firmy na polskim rynku
  • Nawiązanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami z rynku HoReCa, B2B i potencjalni dystrybutorzy
  • Współtworzenie polityki cenowej produktów i dobór asortymentu do oferty
  • Przygotowanie planów sprzedaży i odpowiedzialność za ich realizację
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Prowadzenie aktywności wspierających sprzedaż np. spotkania branżowe, eventy, szkolenia

Oczekiwane wyniki i główne wskaźniki efektywności:

Wprowadzenie firmy na rynek i realizacja celów sprzedażowych firmy

Wymagania:

Niezbędne:

  • Kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe
  • Wykształcenie wyższe (chętnie ekonomiczne)
  • Doświadczenie w budowaniu rynku i wprowadzaniu nowych produktów na rynek

Pożądane:

  • Znajomość klientów i dystrybutorów w branży alkoholowej z kanałów HoReCa, B2B
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

Kompetencje:

  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy na celach
  • zdolności sprzedażowe
  • proaktywność
  • samomotywacja

Oferujemy:

  • umowa o pracę, inna forma zatrudnienia (wedle preferencji kandydata)
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • system premiowy (bardzo atrakcyjny, bazujący na procencie od uzyskanej marży)
  • rozwój kompetencyjny i menadżerski (awans i możliwość budowania zespołów)