Junior Key Account Manager E-Commerce

HEADHUNTERS GROUP , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior Key Account Manager E-Commerce Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: JKAMECom_7/2017 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma działająca na wielu rynkach świata. Firma oferuje wysokiej jakości produkty, które są znane i cenione przez konsumentów za walory smakowe, odżywcze i ich pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Firma działa w Polsce od ponad 20 lat, posiada kilka zakładów produkcyjnych i oferuje atrakcyjne środowisko pracy.

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska: Junior Key Account Manager E-Commerce
Dział: Dział Sprzedaży
Raportuje do: Dyrektora Działu ECommerce
Podległy zespół: Stanowisko samodzielne
Lokalizacja: Warszawa
Kraj: Polska

Cel stanowiska:

Współpraca z klientami prowadzącymi sprzedaż online, przygotowanie aktywności handlowych, koordynacja bieżąca i rozwój asortymentu w celu realizacji planów sprzedaży

Główny zakres odpowiedzialności:

  • Tworzenie strategii dla Klienta oraz realizacja celów sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz odpowiedzialność za efektywność dodatkowych inwestycji
  • Odpowiedzialność za P&L klienta
  • Prognozowanie sprzedaży i przygotowanie budżetów
  • Współpraca w zakresie działań digital i content marketingu
  • Monitoring rynku online, zachowań konkurencji i poszukiwanie nowych kanałów skutecznej komunikacji oferty sprzedaży

Oczekiwane wyniki i główne wskaźniki efektywności:

Poziom realizacji budżetu sprzedażowego i parametrów sprzedaży online

Wymagania:

Niezbędne:

  • Min 2-letnie doświadczenie w e-biznesie, w tym min. roczne doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Wykształcenie wyższe (chętnie ekonomiczne)
  • Doświadczenie po stronie EShopu, Agencji Digital Marketingu

Pożądane:

  • Znajomość narzędzi E-Commerce i doświadczenie w ich implementacji
  • Znajomość E-Commerce w segmencie FMCG

Kompetencje:

  • umiejętności sprzedażowe
  • umiejętności prowadzenia prezentacji
  • pomysłowość, inicjatywa
  • zaangażowanie i samodzielność w prowadzeniu projektów
  • umiejętności interpersonalne
  • język angielski w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pierwsza na czas określony)
  • rozwój, awanse w Polsce i poza krajem (szeroko w rożnych działach firmy)
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)