Znasz języki obce - Warszawa

PMSolutions , Warszawa

Praca dla pasjonatów języków obcych!
Obsługa zamówień lub wsparcie techniczne w Warszawie
Lokalizacja: Warszawa

Znasz biegle niemiecki/ czeski/ słowacki/ rumuński albo francuski/ hiszpański /włoski?
Wyślij nam swoje CV, aby wykorzystywać swoje zdolności językowe w codziennej pracy!

ZADANIA
Obsługa zamówień:
• Koordynowanie zamówień klientów w zakresie sprzętu i usług,
• Realizacja zamówień składanych przez dostawców wewnętrznych i zewnętrznych,

Wsparcie techniczne:
• Kontakt z użytkownikami końcowymi systemu
• Logowanie i zarządzanie wnioskami
• Wsparcie i pomoc użytkownikom, dokonywanie wstępnej oceny i diagnozowanie problemów
• Raportowanie do systemu
WYMAGANIA
• Bardzo dobra znajomość któregoś z języków: niemiecki/ czeski/ słowacki/ rumuński albo francuski/ hiszpański /włoski
• Znajomość obsługi pakietu MS Office
OFERUJEMY
• Międzynarodową atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
• Umowę o pracę

Zapraszamy do przesyłania CV
JOBS@PERSONNELANDMEDIA.COM