Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niemieckim

PRO-Search , Cały kraj

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Wyszukiwanie klientów - fotografów w krajach niemieckojęzycznych
• Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami (poprzez kontakty telefoniczne i mailowe)
• Negocjowanie warunków handlowych z klientami
• Realizacja celów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów
• Zagraniczne wyjazdy służbowe na targi (2-3 razy w roku)

Wymagania:

• Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Kilkuletni pobyt w krajach niemieckojęzycznych
• Wyczucie biznesowe oraz łatwość nawiązywania kontaktów
• Łatwość prowadzenia rozmów biznesowych w języku niemieckim przez telefon
• Świadomość celu połączona z właściwym doborem środków oraz planowaniem drogi dojścia do celu
• Bardzo dobra obsługa komputera
• Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Przejrzysty zakres zadań
• Udział w projektach o charakterze międzynarodowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny
• Praca w kilkunastoosobowym zespole
• Praca stacjonarna, pełen etat
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Możliwość przystąpienia do programu kart Multisport