Pracownik wsparcia produkcji

CONTROL + REWORK SERVICE POLSKA SP Z O O , Cały kraj

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik wsparcia produkcji Miejsce pracy: Sosnowiec (śląskie, Polska) Branża: - Kontrola jakości - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

CRS POLSKA SP. Z O.O. to nowatorska firma, która jakość stawia zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

ZADANIA

  • Wsparcie produkcji,
  • Montaż części elektronicznych,
  • Raportowanie wyników pracy.

WYMAGANIA:

  • Chcesz zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe,
  • Szukasz stałego zatrudnienia,
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany i chcesz się rozwijać?

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,
  • Pracę w miłym zespole pod opieką Koordynatora,
  • Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane ofertą bardzo prosimy o wysyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'