Operator wózka widłowego

CONTROL + REWORK SERVICE POLSKA SP Z O O , Cały kraj

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Sosnowiec (Zagórze) (śląskie, Polska) Branża: - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

 CRS Polska Sp. z o.o. to nowatorska firma, która jakość stawia zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

Aktualnie mamy dla Ciebie pracę w charakterze:

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego - rozwożenie elementów na określone działy produkcyjne.

Wymagamy:

  • Aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,

  • Mile widziane aktualne badania psychotechniczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Możliwość pracy na 3 zmiany,

  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Długotrwała współpraca i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość awansu,

  • Szkolenia wdrażające,

  • Zatrudnienie po okresie próbnym na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 725-252-582 lub o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku 'Aplikuj'

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'