Pracownik Inwentaryzacji

InterKadra Sp. z o.o. , Cały kraj

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Inwentaryzacji Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie, Polska) Nr ref.: PI/092017/STBD Branża: - Inne - Praca fizyczna Forma współpracy: pierwsza praca Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: w trakcie nauki

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Opis stanowiska:

- praca polega na liczeniu i skanowaniu towaru w sklepie
- wystarczy dyspozycyjność w godzinach nocnych i umiejętność szybkiego liczenia

Wymagania:

- ukończone 18 lat
-punktualność
-sumienność

Oferujemy:

- umowę zlecenie
- możliwość dalszej pracy przy innych inwentaryzacjach
- wynagrodzenie wypłacane w terminie

numer telefonu

mailowo