Asystent do zespołu sprzedaży flotowej

CARSED S.J. , Warszawa

Asystent do zespołu sprzedaży flotowej Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Branża: - Sprzedaż - Motoryzacja Umiejętności: - Wsparcie sprzedaży - sprzedaz aut - Administracja Sprzedaży - sporządzanie raportów i zestawień - Obsługa klienta - Sprzedaż samochodów

CARSED – autoryzowany dealer SEAT, Volkswagen, Skoda
zatrudni w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 72
osobę na stanowisko:

Opis stanowiska :

  • wsparcie zespołu w obsłudze klientów flotowych,
  • przygotowywanie i wydawanie nowych samochodów dla klientów,
  • przygotowanie kompletnej dokumentacji związanej ze sprzedażą samochodów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w salonie samochodowym (minimum 6 m-cy ) - warunek konieczny,
  • prawa jazdy kat ,,B”,
  • chęci doskonalenia się,
  • kultury osobistej, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dokładności,
  • umiejętności  obsługi komputera (pakiet Office).

Oferujemy:

  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zapoznanie się od podstaw z procedurami i standardami koncernu Volkswagen związanymi z obsługą klienta,
  • możliwość długoterminowej współpracy.