Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim

Lobo sp. z o.o. sp.k. , Warszawa

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: WWA/MJ/SdsOKjc Branża: - Marketing/Reklama/Public Relations - Obsługa klienta/Call Center

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości
usługi z zakresu Human Resources. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne
techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Wraz z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami czeskimi
  • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami czeskimi
  • Obsługa zamówień
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na czeskim rynku

Wymagamy:

  • Biegłej znajomości języka czeskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Energii i pozytywnego doświadczenia

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Dopłatę do opieki medycznej oraz karty sportowej
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, energicznym zespole