Dyrektor ds. sprzedaży

Headhunters Sp. z o.o. , biuro firmy w Szczecinie + praca w terenie u klientów

Dyrektor ds. sprzedaży Miejsce pracy: biuro firmy w Szczecinie + praca w terenie u klientów (zachodniopomorskie) Branża: - Kadra zarządzająca - Sprzedaż Umiejętności: - Zarządzanie klientami - Negocjacje - B2B - techniki sprzedażowe - negocjacje handlowe - Techniki sprzedaży i negocjacji - Sprzedaż B2B - Umiejętności sprzedażowe - Obsługa klienta B2B - Zdolności sprzedażowe i negocjacyjne - B2B Sales - Zarządzanie obsługą klienta - Sprzedaż - Zarządzanie zespołem - Negocjacje z klientami - Zarządzanie Sprzedażą

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, Firmy będącej w przemyśle petrochemicznym , do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja celów sprzedażowych
  • opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowej
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • rozszerzanie zakresu prowadzonych działań prowadzące do zwiększenia portfolio klientów
  • nadzór nad pracą przedstawicieli handlowych
  • monitorowanie skuteczności prowadzonych działań
  • raportowanie wyników

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • trzyletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenia na stanowisku handlowym w branży motoryzacyjnej
  • znajomości procesów sprzedaży B2B, technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
  • komunikatywności, dużej samodzielności oraz dynamiki działania
  • zaangażowania, kreatywności, chęci do rozwoju
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie posiadającej wieloletnią tradycję i doświadczenie a jednocześnie będącej elastyczną i otwartą, tak aby odpowiednio móc reagować na zmieniające się warunki
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie za wyniki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ewentualnie w innej formie, preferowanej przez pracownika)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole wśród ludzi, którzy są pasjonatami tego co robią i którzy cenią sobie wartości takie jak zaufanie, lojalność, jakość, wytrwałość

Zainteresowane osoby prosimy przesłać CV za pomocą APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).