Barman / Barmanka

Klient Jobs.pl , Katowice

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Barman / Barmanka Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: barman Branża: - Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka - Obsługa klienta - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa barmańska na najwyższym poziomie według przyjętych standardów
  • czynny udział w budowaniu wizerunku pubu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w gastronomii mile widziane
  • kurs barmański lub certyfikat ukończenia szkolenia mile widziane
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • pełne zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długoterminowe zatrudnienie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz